Ako uhrádzať platby

Termín úhrady je vždy do 11. dňa v mesiaci a platí sa za aktuálny mesiac.

Trvalým príkazom

Je to najjednoduchší a najspoľahlivejší spôsob. Na ktorejkoľvek pobočke svojej banky si môžete zadať trvalý príkaz z účtu. Číslo účtu, variabilný symbol (číslo vašej zmluvy), konštantný symbol (0308), sumu a takisto aj termín úhrady nájdete v platobnom kalendári, ktorý ste dostali spolu so zmluvou o pripojení.

Prevodom z účtu

Platiť môžete aj prevodom z účtu, či už na ktorejkoľvek pobočke vašej banky alebo cez internet banking. Číslo účtu, variabilný symbol (číslo vašej zmluvy), konštantný symbol (0308), sumu a takisto aj termín úhrady nájdete v platobnom kalendári, ktorý ste dostali spolu so zmluvou o pripojení.

Vkladom hotovosti na náš bankový účet

Zaplatiť môžete aj v ľubovoľnej pobočke VÚB banky. Pracovníkovi banky poviete číslo účtu, variabilný symbol (číslo vašej zmluvy), konštantný symbol (0308) a sumu, ktoré sú uvedené v platobnom kalendári, ktorý ste dostali spolu so zmluvou o pripojení. Uhradená čiastka sa podľa variabilného symbolu spáruje. Pri vklade hotovosti na účet znáša poplatky, s ním súvisiace, platiteľ.

Úhrada poštovou poukážkou typu U

Ak vám nevyhovuje ani jeden z predchádzajúcich spôsobov, môžete uhrádzať platby za internet aj poštovou poukážkou typu U. Tento spôsob nepatrí medzi odporúčané, pretože k týmto platbám pošta účtuje ďalšie manipulačné poplatky a to aj odosielateľovi aj prijímateľovi. Ak si napriek tomu vyberiete túto možnosť je veľmi dôležité aby ste poukážku vyplnili správne podľa údajov na platobnom kalendári, ktorý ste dostali spolu so zmluvou o pripojení: číslo účtu, variabilný symbol (číslo vašej zmluvy), konštantný symbol (0308) a sumu.

Pri tejto forme úhrady vás chceme upozorniť, že je potrebné peniaze zaslať o týždeň skôr, nakoľko spracovanie a pripísanie platby trvá približne takýto čas.

Ako treba vyplniť poštovú poukážku?

Často sa nám stáva, že klienti pri platbách poštovou poukážkou, túto nesprávne vyplnia, čo spôsobí, že sa takáto platba nedá identifikovať. To znamená, že vy peniaze zaplatíte, my ich prijmeme ale nevieme od koho sú. Toto vedie k nedorozumeniam a často aj k dočasnému zablokovaniu pripojenia na internet.

Najdôležitejšie sú správne vyplnené údaje v pravej časti poukážky. Informácie na podacom lístku (ústrižku) slúžia len pre vašu informáciu a prípadnú neskoršiu reklamáciu platby.

 

Otváracie hodiny

Sme vám k dispozícii
od pondelka do piatku


Pondelok   8–12.00   12.30–16.30
Utorok   8–12.00   12.30–16.30
Streda   8–12.00   12.30–16.30
Štvrtok       12.30–16.30
Piatok   8–12.00   12.30–16.30
Víkendy   Zatvorené

Naša pobočka

  • Demo

    Moldava nad Bodvou

    Kalvínska 18
KONTAKT

Mapka

Kontaktujte nás

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.